تاریخ انتشار : 07/03/1394 - 12:04

کد خبر : 11284

دهیار روستای بزمین‌آباد:

آب برای خوردن و استحمام نداریم

آب برای خوردن و استحمام نداریم
دهیار روستای بزمین‌آباد گفت: مردم روستا در این روزها آب برای خوردن و حتی استحمام ندارند.

به گزارش میانخبر ، حسین نوروزی در گفت‌وگو با ما از قحطی و کمبود آب شرب روستای بزمین‌آباد خبر داد و گفت: مردم روستا در این روزها آب برای خوردن و حتی استحمام ندارند.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته در تابستان دچار کم آبی می‌شدیم، افزود: در سال جاری از ابتدای اردیبهشت تا به امروز با مشکل آب روبرو هستیم.

دهیار روستای بزمین‌آباد با اشاره به اینکه اکثر مردم روستا باغدار هستند و در پایان هر روز باید اسحمام کنند، خاطر نشان کرد: بیشتر ما در این روزها با آب اندکی که در طول روز در ظرف‌های آب جمع می‌کنیم کار شستشو و استحمام را انجام می‌دهیم.

نوروزی اظهار داشت: با توجه به اینکه مجتمع آب‌رسانی گهرباران در جاده چمان نکا واقع شده، بزمین‌آباد در حالی با مشکل آب روبرو است که اولین روستای این مسیر در دریافت آب است.

وی تصریح کرد: مجتمع آب‌رسانی گهرباران نزدیک به 6 ماه بدون نگهبان است و این موضوع می‌تواند بسیار خطرناک باشد و افرادی از این وضعیت سوء استفاده کرده و مردم منطقه را با مشکل جدی روبرو کنند.

نوروزی با بیان اینکه مسئولین وعده چندین باره درباره زدن چاه دادن و هنوز کاری انجام نشد، بیان داشت: با شرکت دشت ناز نشست‌هایی انجام شد و قرار بود که چند چاه را به مجتمع آب‌رسانی متصل کنند تا مشکل کم آبی برطرف شود اما هنوز چیزی مشخص نیست.