تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 14:53

کد خبر : 13024

مردم و مسئولین میاندورودی در راهپیمایی روز قدس چه گفتند

مردم و مسئولین میاندورودی در راهپیمایی روز قدس چه گفتند
مردم و مسئولین میاندورودی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از ظلم‌های رژیم کودک‌کش اعلام کردند.

به گزارش میانخبر ، مردم و مسئولین میاندورودی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از ظلم‌های رژیم کودک‌کش اعلام کردند.

فرماندار میاندورود در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس میاندورود گفت : روز قدس از یادگاران امام و اتحاد و وحدت بین مسلمانان برای نابودی اسرائیل است.

حامد اکبری از جوانان شهر سورک گفت: ماه مبارک رمضان سال 1358 بود که رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نام نهادند و این فرمان تاریخی امام(ره) با استقبال پرشور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی روبه رو شد و از آن روز مرد و زن روزه‌دار به فرمان رهبرشان لبیک گفته و هر ساله راهپیمایی باشکوهی به‌راه می‌اندازند.

وی اضافه کرد: مردم هر ساله با حضوری پرشور و شعارهای کوبنده خود به همه دنیا فهماندند که در برابر ظلم و مظلوم کشی سکوت نخواهند کرد.

عیسی ولیزاده شهردار سورک تاکید کرد: روز قدس روز تجدید میثاق با آرمانهای امام و رهبری و دفاع از مردم فلسطین است و به فرموده امام فلسطین پاره تن اسلام است و وظیفه همه مسلمانان است که در راهپیمایی شرکت کنند.

مهدی بابویه از اهالی روستای دارابکلا بیان داشت: گوش به فرمان امام‌مان بر این باور هستیم که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود برای همین در این راهپیمایی شرکت کردم تا به جهانیان نشان دهم که پیرو خط رهبری هستیم و دربرابر ظلم و ستم رژیم کودک‌کش ساکت نخواهیم نشست و تا آزادی کامل فلسطین و نابودی اسرائیل این مسیر را ادامه خواهیم داد.

بهروز عرب خزائلی مدیر آموزش و پرورش میاندورود: یکی از بهترین خصیصه‌های روز قدس اجتماع آرا و سلایق سیاسی در شاه‌راه اسلام و آرمان‌های مقدس ما است.

محمد آهنگر دارابی اظهار کرد: قدس نماد مظلومیت مردمی است که اسیر در حصار چنگال شیاطین بزرگ دنیای کنونی، هم‌چون اسرائیل و آمریکای جنایتکار است و مردم ما بنا به فرموده امام راحل از حال مسلمین غافل نماندند و هر ساله روز قدس برایشان حکم زنده شدن آرمان‌های انقلاب را دارد.

مختار مهدوی رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود: روز قدس روز تجدید میثاق با ارمانهای بنیان گذار جمهوری اسلامی و نایب بر حقش حضرت امام و همچنین حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و جامعه ورزش هم همراه مردم به صورت باشکوه و پرشور در این راهپیمایی شرکت کرد.

حکیمه محمدی نیز گفت: راهپیمایی‌ها هرساله پرشورتر از سال پیش برگزار می‌شود و این نشان دهنده باورهای فکری و قلبی مسلمانان علی الخصوص مردم مؤمن و ولایت‌مدار ایران اسلامی است. روز قدس روز نمایاندن حمایت از مردم مظلوم و برائت از مشرکین به همه جهان است و این حمایت تا آزادی قدس شریف ادامه خواهد داشت.

محمد قربانی مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود گفت: تکلیف شرعی ما است که برائت از مشرکین را سرلوحه زندگی قرار دهیم و به یاری همه مظلومان جهان به پا خیزیم.

زهرا زارع روز قدس را روز تجلی حضور، اتحاد، همدلی و همبستگی مسلمانان جهان دانست و افزود: هر ساله فریادها کوبنده‌تر بر سر غاصبان و ستمگران زده می‌شود، باشد که حضورمان پرشورتر و پربارتر از قبل، تیری باشد بر چشم و دل دشمنان و بدخواهان مسلمانان، علی الخصوص اسرائیل غاصب و آمریکای شیطان صفت!

سرهنگ هادی نصیری فرمانده انتظامی میاندورود بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بسیار چشم‌گیر بود و این حضور تمام گزینه های روی میز دشمن را خنثی می‌کند.

محمد اسفندیاری با بیان اینکه به‌عنوان یک مسلمان وظیفه شرعی و انسانی خود دانستم که دراین جمع حضور داشته باشم و حمایت از مردم مظلوم و بیزاری از اسرائیل غاصب رو به دنیا نشان دهم، تصریح کرد: حضور مردم مثل همیشه پرشور، بااشتیاق بیشتر و شعارهای کوبنده‌تر امروز نمایان شد.

حجت الاسلام علوی گفت: امام (ره) فرمودند روز قدس روز اسلام است روز اسلام یعنی اینکه همه مسلمانان برای آزادی قدس شریف قبله اول مسلمانان تلاش کنند.

محمد عرب خاطر نشان کرد: این حضور چیزی جز انسان دوستی و ارق مسلمانی داشتن نیست، مردم با وجود روزه داشتن و گرمای شدید در این راهپیمایی شرکت کردند تا هم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جنایت‌کار بزنند و هم این پیام را به مردم مظلوم فلسطین برسانند که هرگز تنها نخواهند ماند.

اسحاق علی کشاورز بخشدار مرکزی میاندورود گفت: روز قدس روز مبارزه ملت ها مسلمان علیه ستمگری و بدخواهی است. حضور مردم مثل همیشه به احترام مردم مظلوم فلسطین پرشور و پرشکوه بوده است. مردم مسلمان در تمام دنیا عزم راسخ خود را برای مقابله با این ستم‌گری با حضور پررنگ خود نشان دادند.

محمد پرسته فرمانده پایگاه شهید سورکی آزاد سورک گفت: برادران و خوهران مظلوم مسلمان ما اسیر چنگال یک مشت گرگ شدن و برای محکوم کردن این جنایتکاران وظیفه داریم در راهپیمایی شرکت کنیم تا به آنها نشان دهیم که ما در کنار مردم مظلوم فلسطین هستیم.

میلاد محمدی از اهالی روستای سنه کوه نیز در جمع راهپیمایان روز قدس بیان کرد: درد و زخم و کشتار اسرائیل تا زنده‌ایم در ذهن ما باقی خواهد ماند و این ضربه و بغض تا زخم زدن به اسرائیل آرام نخواهد شد.

وی افزود: مشت بر دهان جواب ظلم نیست، بلکه باید این مشت پتکی شود بر پیکره اسرائیل غاصب