تاریخ انتشار : 10/10/1394 - 13:14

کد خبر : 17312

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا:

بحث شورایی کردن رهبری در راستای ضربه زدن به رهبری است/ گفتمان انقلاب با دم کدخدا دیدن منافات دارد/ شورش و آشوب سال 88 از سال 84 شروع شد

بحث شورایی کردن رهبری در راستای ضربه زدن به رهبری است/ گفتمان انقلاب با دم کدخدا دیدن منافات دارد/ شورش و آشوب سال 88 از سال 84 شروع شد
نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا گفت: گفتمان انقلاب با دم کدخدا دیدن منافات دارد و ما هر چه داریم از این گفتمان است.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام غلامیان در مراسم سالروز حماسه 9 دی در مسجد جامع شهر سورک با بیان اینکه آنچه در 9 دی اتفاق افتاد چیزی جز درگیر حق و باطل نبود، اظهار کرد: جبهه بی‌تفاوتی هیچ وقت سودی برای جبهه حق نداشت و ساکتین یاری رساننده جبهه باطل هستند.

وی افزود: رزوهایی این درگیری در جبهه حق و باطل بین ایران و کشورهای استعمارگر بود اما امروز در اکثر کشورهای مسلمان این درگیری وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه افتخار داریم سرباز جبهه حق هستیم و در همه سنگرها حضور داریم و اثرگذار هستیم، خاطرنشان کرد: در جبهه اسلام و درگیری حق و باطل، پرچمدار پرچم حق هستیم.

غلامی با تاکید بر اینکه از این درگیری گریزی نیست، تصریح کرد: در این درگیری ابتدا وظیفه داریم دشمن را بشناسیم، اشتباه نکنیم سپس محور عملیات دشمن را شناسایی کنیم.

وی ادامه داد: در این درگیری هم باید سرباز دشمن را بشناسیم و هم فرمانده را، چون گاهی دیده می‌شود بازیگران را روی صحنه می‌بینیم اما کارگردان‌ها را نمی‌بینیم و این خطا است.

باید پشت پرده دشمنان را شناخت

غلامی زیارت عاشورا را نمونه خوبی دانست که مشخص می‌کند در کربلا به‌دنبال براندازی بودند، بیان کرد: در حادثه 88 هم به همین صورت عده‌ای آمدند شعار انقلاب را تغییر دادند و در روز عاشورا پرده عزاداری را آتش زدند و به عزاداران حمله کردند.

این مسئول تاکید کرد: در شناخت محور عملیات دشمن باید پشت صحنه را دید و دیدن آن سخت است و آنهایی که پشت پرده هستند یا دیده نمی‌شودند یا حریم دارند و نمی‌شود به آن نزدیک شد و کاری کرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز هم کارگردانان سال 88 را نمی‌توانیم نام ببریم، همان‌طور که نام کسانی که سقیفه را به‌وجود آورند را نمی‌توانیم بگوییم.

شعار "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" خیانت‌بارترین شعار سال 88

غلامی خیانت‌بارترین شعاری که در سال 88 گفته شدند را شعار "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" دانست که اگر این شعار عملی شده بود امروز در ایران باید با اداعش می‌جنگیدیم.

وی تاکید کرد: اینکه دور تا دور کشور ما را آتش کردند ولی ما در امنیت هستیم به‌دلیل آن است که اجازه ندادیم به مرزهای ما نزدیک شودند چون مرز سیاسی ما جلوتر از مرز زمینی است، مرز ما لبنان وسوریه و یمن است.

شناخت محور عملیات و پشت پرده دشمن هنر است

سخنران سالروز حماسه 9 دی میاندورود، گفت" شناخت محور عملیات و پشت پرده دشمن هنر است.

غلامی با بیان اینکه در سال 88 محور عملیات دشنمن 5 چیز بود، اظهار کرد: ابتدا دشمن در محور عملیاتی خود به‌دنبال زدن اسلام ناب محمدی بود.

وی افزود: دشمن با اسلام سکولارها و شیعه‌های انگلیسی کاری ندارد بلکه به‌دنبال زدن اسلام ناب محمدی است و اگر ان را بزند موتور محرک انقلاب را زده است.

این مسئول ولایت‌مداری مردم را دومین محور عمیلات دشمن دانست و گفت: دشمن متوجه شد که مردم با امام(ره) حکومت اسلامی را برپا کردند به همین دلیل در 37 این انقلاب با انواع نقشه‌ها به‌دنبال جدا کردن امام با امت بودند.

غلامی تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تا به امروز و حضور لیبرال‌ها، مهدی هاشمی، بنی صدر، بازرگان و فتنه کوی دانشگاه و فتنه 88 در همین راستا بوده است.

بحث شورایی کردن رهبری در راستای ضربه زدن به رهبری است

وی افزود: امروز مطرح کردن بحث شورای رهبری هم در این راستا است و مردم باید هوشیار باشند و پشت صحنه‌ها را ببینید.

غلامی دادمه داد: شورش و آشوب سال 88 از سال 84 شروع شد که بازندگان حاضر نشدند پیروزی طرف مقابل را قبول کنند.

سخنران مراسم 9 دی شهرستان میاندورود با بیان اینکه در آخرین قسمت فتنه 78 به‌دنبال حمله به سمت بیت رهبری و در سال 88 هم همین موضوع را دنبال کردند، گفت: شعارشان هم شد مرگ بر اصل ولایت فقیه.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن به‌دنبال فاصله انداختن بین امت و رهبری است و نظارت بر رهبری و زیرمجموعه وی در همین راستا است.

غلامی زدن گفتمان انقلاب اسلامی را سومین هدف دشمن بیان کرد و افزود: جبهه باطل امروز امریکا است و گفتمان انقلاب اسلامی مرگ بر امریکا و مرگ بر ظلم و ظالم است.

گفتمان انقلاب با دم کدخدا دیدن منافات دارد

وی با بیان اینکه دشمن با تهدید و تحریم به‌دنبال تغییر مسیر انقلاب است و امام از ابتدا به‌دنبال این نبود که دم کدخدا را ببیند، تصریح کرد: گفتمان انقلاب با دم کدخدا دیدن منافات دارد و ما هر چه داریم از این گفتمان است.

این مسئول از بین بردن ارزش‌های انقلاب را چهارمین محور عملیات دشمن بیان کرد و افزود: فشار دشمن برای این است که ایران بپذیرد قدرت برتر منطقه و اثرگذار نیست و از مقاومت در منطقه حمایت نمی‌کند.

غلامی به سخنان عده‌ای که می‌گویند چرا ما باید انرژی هسته‌ای داشته باشیم اشاره کرد و گفت: قدرت آینده را کسی دارد که دانش هسته‌ای داشته باشد.

وی زدن پیشرفت علمی کشور را از دیگر اهداف دشمن برشمرد و اظهار کرد: رهبری در اول سال فرمود که باید پیشرفت علمی ما بیشتر شود چون علم اقتدار می‌آورد.

سیاست موفق قدرت می‌آورد

غلامی با بیان اینکه سیاست موفق قدرت می‌آورد، خاطرنشان کرد: نباید در سیاست داخلی وخارجی انفعال داشت که اگر چنین باشد دشمن جلو می‌آید و اگر جایی یک قدم عقب رفتیم دشمنان چند قدم جلو می‌آیند.

این مسئول با بیان اینکه سال 78 با رمز تهدید رسانه‌ها و در سال 88 با رمز تقلب در انتخابات فتنه ایجاد کردند، تصریح کرد: فتنه جدید که دشمن به‌دنبال آن است شبه افکنی به ولایت فقیه و ارزش‌های انقلاب است.

وی بیان کرد: ما موشک عماد نشان می‌دهیم تا بگوییم که قدرت اول منطقه و تاثیرگذار در معادلات دنیا هستیم.

غلامی یادآور شد: نفوذ جدید در راه است و در فتنه جدید به‌دنبال نشان دادن اختلاف بین روسای قوا هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: مردم در اسفند ماه با حضور حداکثری چشم دشمن را کور خواهند کرد و جبهه حق را با این حضورها تقویت خواهند کرد.