تاریخ انتشار : 21/02/1395 - 23:09

کد خبر : 19807

شهید حاج سعید کمالی به کمال آرزوهایش رسید

درخواست شهادت از حضرت زهرا(س) در شب سال نو

درخواست شهادت از حضرت زهرا(س) در شب سال نو
شهید حاج سعید کمالی در اوج شهامت و شجاعت به کمال آرزوهای خود که همان شهادت بود رسید.

به گزارش میانخبر، شهید حاج سعید کمالی در اوج شهامت و شجاعت به کمال آرزوهای خود که همان شهادت بود رسید.

خوشا به‌حال شهدای مدافع حرم که جان خود را برای امنیت و آسایش من و شمایی که در ایران اسلامی با خیال راحت به امور زندگی خود می‌رسیم و با تلاش نانی برای خانواده به‌دست می‌آوریم، فدا کردند.

آری؛ دختران و پسرانمان راحت به دانشگاه می‌روند، کار می‌کنند و درآمدی به‌دست می‌آورند، با خانواده به پارک و جنگل و دریا می‌وریم. آخر هفته که می‌شود قصد رفتن به جنگل و دریا می‌کنیم، اینها همه با تلاش‌های پاسدارانی است که جان خود را فدای میهن اسلامی می‌دانند.

شهید سعید کمالی یکی از این پاسداران بود که به عینه فدا کردن جان خود برای امنیت ایران اسلامی را به اثبات رساند، سعید حالا دیگر نیست تا فرزند خود را به پارک ببرد تا دستان پدرانه‌اش را بر سر پسر دو ساله‌اش بکشد.

شهید کمالی به واقع آرزوی شهادت داشت، وی در شب سال تحویل به همکاران و دوستان خود چنین پیامک تبریک سال نو فرستاد " سلام علیکم سال نو بر شما همکار و برادران مهربانم مبارک. بیایید برای هم دعا کنیم به‌حق حضرت زهرا(س) عاقبتمان جز شهادت نباشد".

حضرت زهرا(س) عیدی خوبی با اجابت شدن دعای سعید در روز بعد از سالروز مبعث پدر بزرگوار خود داد.

پدر شهید کمالی در جمع فرزندان شهدا که دیدارش رفته بودند گفت: به مادرانتان احترام بگذارید، شهدا هدفی داشتند و باید تلاش کنیم هدفشان را به مقصد و به دست صاحبش برسانیم در غیر این صورت دنیا را به من می‌دادند یک تار موی پسرم را نمی‌دادم.

وی بیان کرد: عروسم گفت که نگذار سعید به سوریه برود در این لحظه اگر یک فرد کافر هم بود شاید دلش به لرزه می‌افتاد ولی گفتم پسرم فدای حضرت زینب(س)، اسلام و رهبری.

این پدر شهید تصریح کرد: پسرم هدیه خداوند به ما بود که در راه اسلام به شهادت رسید و نباید از شهادتش ناراحت شویم.

پدر شهید کمالی خطاب به فرزندان شهدا، اظهار کرد: فرزند شهید بودن افتخار است، در هر مسئولیتی هستید برای مردم کار کنید، افراد؛ اخلاق و سلایق مختلفی دارند و حرف پشت سر زیاد می‌زنند، اما شما کارتان را به‌درستی انجام دهید که خداوند از همه چیز آگاه است.

وی خاطرنشان کرد: فرزندان و خانواده شهدا الگو هستند و باید تلاش کنیم الگوی خوبی باشیم.