تاریخ انتشار : 07/09/1395 - 11:47

کد خبر : 23766

ازدواج آقای فوتبالیست و خانم بازیگر، شایعه یا واقعیت؟

فوتبالیست که باشی و خوش تیپ و البته که پولدار و حتما توی چشم و صد البته پسر سر به راه و خوبی هم باشی؛به هر حال از جنس مخالف خواهان های بسیاری پیدا می کنی و بسیاری از دختران در رویاهای خود یک دل که نه صد دل عاشقت می شوند و منتظر که با اسب سفیدی بروی در خانه اش و خواستگاری کنی و او را همراه خود به خوشبختی برسانی و... این مسایل شیرین.

به گزارش میانخبر، فوتبالیست که باشی و خوش تیپ و البته که پولدار و حتما توی چشم و صد البته پسر سر به راه و خوبی هم باشی؛به هر حال از جنس مخالف خواهان های بسیاری پیدا می کنی و بسیاری از دختران در رویاهای خود یک دل که نه صد دل عاشقت می شوند و منتظر که با اسب سفیدی بروی در خانه اش و خواستگاری کنی و او را همراه خود به خوشبختی برسانی و... این مسایل شیرین.

در این میان اما مدتی است که نه در بین رسانه های رسمی و اهالی رسانه بلکه در میان دوستان و آشنایان و بعضی صفحه های اینستاگرام برخی اشخاص، صحبت از نامزدی یک بازیکن خوب و خوش اخلاق فوتبال با یک دختر خانم انرژیک بازیگر است که بیشتر در عرصه تلویزیون فعال است تا سینما.

به هر حال "حاشیه نوشت" پی گیر این قضیه شد و با فوتبالیست مورد نظر صحبت کرد و نتیجه این شد:"اصلا چنین چیزی نیست نه از طرف من و نه از طرف آن خانم بازیگر محترم؛ اتفاقا ایشان از نظر بازی بازیگر مورد علاقه بنده هست و بازی اش را دوست دارم اما شما مطمئن باشید که هیچ چیز دیگری جز این نه از طرف من و نه از طرف او نیست؛خیالتان راحت.


منبع : فردا