تاریخ انتشار : 15/09/1395 - 12:52

کد خبر : 23875

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

جمع آوری 598 میلیون ریال کمک از سوی مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک

جمع آوری 598 میلیون ریال کمک از سوی مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک
مدیر کمیته امداد میاندورود از جمع آوری 598 میلیون ریال کمک از سوی مرکز نیکوکاری شهید عباسی سورک خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی از جمع‌آوری 598 میلیون ریال کمک نقدی و غیرنقدی در هشت ماهه سال جاری توسط مرکز نیکوکاری شهید عباسی شهر سورک خبر داد و گفت: این کمک‌ها که از 349 نفر از خیرین منطقه جمع‌آوری شده در بین 178 خانوار نیازمند حوزه این مرکز در زمینه حل مشکلات جهیزیه، درمان، فرهنگی، تحصیل فرزندان، مسکن، معیشتی و ... توزیع شد.

وی با اعلام این خبر افزود: در راستای برون سپاری فعالیت‌ها و حل مشکلات نیازمندان توسط مردم، ارائه خدمات به مددجویان شهر سورک به این مرکز واگذار شده است.

مدیر کمیته امداد میاندورود با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری براساس مسجد محوری با هدف تقویت روحیه و فرهنگ نیکوکاری دایر شده و فعالیت می‌کنند، خاطرنشان کرد: کمیته امداد این مراکز را فعال کرده تا کمک‌های محله را به نحو مطلوب و با محوریت مساجد و هیئات امنا، جمع‌آوری کرده و در بین نیازمندان همان محله توزیع کند.

ابراهیمی یادآور شد: در حال حاضر تعداد 176 خانوار از ساکنین شهر سورک تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود قرار دارند که از خدمات مادی و معنوی این نهاد و مرکز نیکوکاری شهید عباسی بهره‌مند می‌شوند.