تاریخ انتشار : 27/10/1395 - 19:52

کد خبر : 25123

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

کمک 2 میلیارد و پانصد میلیون ریالی مردم میاندورود به صندوق‌های صدقات

کمک 2 میلیارد و پانصد میلیون ریالی مردم میاندورود به صندوق‌های صدقات
مدیر کمیته امداد میاندورود از کمک 2 میلیارد و پانصد میلیون ریالی مردم میاندورود به صندوق‌های صدقات خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه در سطح معابر شهری و روستایی میاندورود تعداد 312 صندوق بزرگ کاشته شده و 46 صندوق متوسط فروشگاهی و اداری وجود دارد، اظهار کرد: در حال حاضر تعداد 10 هزار و 573 مشترک صندوق صدقات کوچک خانگی وجود دارد.

وی بیان کرد: مردم میاندورود در 10 ماهه گذشته جمعاً دو میلیارد و 500 میلیون ریال از طریق صنادیق صدقات به نیازمندان منطقه کمک کردند.

مدیر کمیته امداد میاندورود، خاطرنشان کرد: درآمد صنادیق صدقات این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد رشد داشته است.

ابراهیمی تصریح کرد: تمام درآمدهای مردمی جمع‌آوری شده به‌طور کامل در اسرع وقت در بین نیازمندان منطقه برای رفع نیازهای مختلف آنها توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تعداد یک هزار و 308 خانوار تحت حمایت کمیته امداد میاندورود قرار دارند که ماهیانه حدود 750 میلیون ریال مستمری دریافت می‌کنند، افزود: کمک‌های مردمی و از جمله درآمد صنادیق صدقات صرفاً برای رفع مشکلات معیشتی، درمانی، جهیزیه، تحصیل و مسکن مددجویان و نیازمندان شهرستان هزینه می‌شود.

ابراهیمی در ادامه بر همت همه مردم شهرستان در راستای مشارکت در حل مشکل مسکن و معیشت و جهیزیه نیازمندان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تاکید کرد و گفت: تلاش و اهتمام ویژه مردم و مسئولان را در جهت رفع فقر و محرومیت از چهره جامعه ایرانی اسلامی، امری ضروری است.