تاریخ انتشار : 15/12/1395 - 14:22

کد خبر : 26448

اثبات علاقه برانکو به کریم باقری

کریم باقری که هنگام بازی، به ژنرال خط میانی پرسپولیس مشهور بود، برای سومین بار پیاپی از برانکو در مورد برخورد با بازیکنان بی‌انضباط درخواست واکنش داشت که برانکو نیز مانند دو دفعه قبلی، واکنش به موقعی نشان داد.

به گزارش میانخبر، سرمربی کروات سرخپوشان بار دیگر ثابت کرد علاقه زیادی به دستیار ایرانی خود دارد. البته این موضوع را نمی‌توان کتمان کرد که کریم باقری به خاطر یکسری مسائل در دوره حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی، از فوتبال ملی خداحافظی کرده بود ولی حالا رابطه گرم و صمیمانه‌ای دارند و مهم‌تر از همه اینکه، برانکو سفت و سخت پشت کریم ایستاده و به او اعتماد کامل دارد.

البته کریم باقری نیز مربی بااخلاق و مهره مؤثری روی نیمکت است زیرا ارتباط بین بازیکنان و مربیان خارجی را بهبود می‌بخشد و همچنین مثل یک کاپیتان در تیم عمل می‌کند. او به درد دل بازیکنان گوش می‌کند، با تیم به تمرین تاکتیکی می‌پردازد، به تک‌تک بازیکنان از نظر روحی و فنی کمک می‌کند و با روحیه بانمکی که دارد، تلاش می‌کند تا جو تیم همیشه صمیمانه باشد.

او به برانکو، بی‌انضباطی‌های پیام صادقیان در بازی با سایپا و همچنین پرت کردن کلاه توسط گابریل فرناندو هافبک برزیلی روی نیمکت ذخیره‌ها در لیگ چهاردهم را تذکر داد و این دقیقاً کاری است که هر دستیاری باید در زمان بازی‌ها انجام دهد. برانکو نیز در هر دو مورد، اقدام به اخراج این بازیکنان کرد و ماجرای رامین نیز، سومین موردی بود که پیش آمد.


منبع : جهان نیوز