تاریخ انتشار : 23/06/1396 - 18:07

کد خبر : 27654

نماینده ولی فقیه در مازندران:

دشمن با جنگ فرهنگی به‌دنبال تغییر عقیده جوانان ما است

دشمن با جنگ فرهنگی به‌دنبال تغییر عقیده جوانان ما است
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه دشمن در جنگ علیه ایران به‌دلیل اعتقادات عمیق جوانان ما موفق نبوده است، افزود: به همین دلیل به‌دنبال جنگ نرم و جنگ فرهنگی رفتند تا عقیده جوانان را به سمت فرهنگ غرب سوق دهند.

به گزارش میانخبر، آیت الله نورالله طبرسی ظهر امروز در مراسم چهارمین یادواره شهدای دهستان کوهدشت شهرستان میاندورود در روستای موسی کلا با بیان اینکه شهدا با خدا عهد بستند و در این راه صادق بودند، اظهار کرد: شهدا به عهد خود وفا کردند و ما باید راه آنها را ادامه دهیم.

وی بیان کرد: خط نگهداری خون شهدا و ارزش‌های انقلاب مهم است وگرنه انجام کار عمرانی، جاده سازی و ... کار دولت غیراسلامی نیز است.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به کشتار وحشیانه مردم میانمار، خاطرنشان کرد: ملت‌های جهان و سازمان‌های بین‌المللی به خواب رفتند اما اگر امنیت اسرائیل به خطر بیفتد سازمان ملل و مجامع بین‌المللی دست به کار می‌شوند.

طبرسی با اشاره به محروم بودن منطقه و کمبود امکانات، تصریح کرد: کمبودها را قبول داریم با این حال دشمن به‌دنبال برگرداندن کشور به دوران قاجار و قبل از آن است به همین دلیل ولایت فقیه را قبول ندارند.

وی تشکیل داعش توسط استکبار جهانی را با هدف ضربه زدن به ایران و متحدان آن دانست و گفت: چون ایران زیر بار حرف زور استکبار جهانی نمی‌رود به‌دنبال نابودی و تضعیف کشور ایران و متحدان ما هستند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دشمن در جنگ علیه ایران به‌دلیل اعتقادات عمیق جوانان ما موفق نبوده است، افزود: به همین دلیل به‌دنبال جنگ نرم و جنگ فرهنگی رفتند تا عقیده جوانان را به سمت فرهنگ غرب سوق دهند.

طبرسی در پایان تاکید کرد: برگزاری یادواره‌ها ارزش دارد و باید به هر نحوی آن را حفظ کنیم چون فرهنگ مبارزه، ارزش و عقیده است و افراد ضد ارزش از این مراسمات و محرم می‌ترسند.