تاریخ انتشار : 19/12/1396 - 23:26

کد خبر : 29236

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور

اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از اعزام 600 نفر از میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ مهدی متوسلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از اعزام 600 نفر از بسیجیان میاندورود به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد و گفت: اعزام این افراد در قالب 13 کاروان آقایان و بانوان از 20 اسفند سال جاری تا 7 فروردین 97 انجام خواهد شد در این باره تمام تمهیدات امنیتی و ایمنی اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان دارد، افزود: آشنایی با رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه‌ها و خاطرات شهدا و چگونگی انجام عملیات‌های این دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود با اشاره به حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و روحانیون در جمع کاروان های راهیان نور، اظهار کرد: این رزمندگان به عنوان راویان دفاع مقدس به بیان خاطرات و تجربیات خود برای جوانان و نوجوانان می‌پردازند.

متوسلی با تشکر از فرماندار میاندورود برای تشکیل ستاد شهرستانی راهیان نور، تصریح کرد: بعضی از ادارات همکاری لازم را نداشتند که امیدواریم در فرصت باقی مانده به وظایف خود در قبال شهید و شهادت عمل کنند.

وی با اشاره به استقبال بسیار خوب جوانان و نوجوانان برای حضور در کاوران راهیان نور، خاطرنشان کرد: راهیان نور، پیام رسانان و انتقال دهندگان واقعی ارزش‎های شهدا به نسل جوان و آیندگان انقلاب اسلامی بوده که در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن یکی از ابزارهای مقابله محسوب می‌شوند.