تاریخ انتشار : 12/06/1398 - 15:10

کد خبر : 30066

رئیس ورزش و جوانان میاندورود خبر داد

واگذاری سالن امام رضا(ع) سورک به قرارگاه جوادالائمه برای اتمام پروژه

واگذاری سالن امام رضا(ع) سورک به قرارگاه جوادالائمه برای اتمام پروژه
رئیس ورزش و جوانان میاندورود از واگذاری سالن امام رضا(ع) سورک به قرارگاه جوادالائمه برای اتمام پروژه خبر داد.

به گزارش میانخبر، جواد اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره وضعیت سالن‌های ورزشی نیمه کاره میاندورود، اظهار کرد: در حال حاضر ما پنج سالن نیمه کاره در سورک، بزمین‌آباد و کیاپی، اسرم و جامخانه داریم.

وی بیان کرد: سالن ورزشی امام رضا(ع) سورک که در حال نوسازی است در سال گذشته از محل اعتبارات سال 96 مقدار 340 میلیون تومان و از محل اعتبارات سال 97 مقدار 310 میلیون تومان تخصیص پیدا کرد و مقداری از پروژه پیش رفت.

رئیس ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز 500 میلیون تومان در نظر گرفتیم و با توافقی که با قرارگاه جوادالائمه منعقد شد مابقی پروژه توسط این قرارگاه انجام خواهد شد.

اسفندیاری با بیان اینکه برای تکمیل این پروژه حدود یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است، تصریح کرد: در حال رایزنی هستیم که از محل اعتبارات ارزش افزوده مبلغی برای این کار در نظر بگیریم و ساخت آن تا پایان سال تمام شود.

وی افزود: در سالن امام رضا(ع) پوشش کامل سقف، اضافه شدن یک سوله، برداشت سکوهای داخل سالن، دیوارچینی و سیمان کاری، فونداسیون سکوی تماشاگران انجام شده است.

اسفندیاری درباره سالن بزمین‌آباد، گفت: در سال گذشته 100 میلیون اعتبار تخصیص پیدا کرد و در سال جاری نیز 250 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفتیم و برای تکمیل این پروژه به 700 میلیون اعتبار نیاز داریم.

وی با بیان اینکه در سالن روستای کیاپی پیمانکار در حال فعالیت است، بیان کرد: در سال جاری 246 میلیون تومان اعتبار برای آن در نظر گرفتیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: در سرجمع اعتبارات برای فضای ورزشی برای بهسازی و روسازی اماکن ورزشی در سال جاری بیش از 17 میلیارد ریال است.