تاریخ انتشار : 16/12/1400 - 23:01

کد خبر : 32533

اولين اقدام فرماندار انقلابي مياندورود:

تعيين تکليف دوربرگردان سورک

تعيين تکليف دوربرگردان سورک
فرماندار میاندورود از تعیین تکلیف شدن دوربرگردان سورک خبر داد و گفت: این طرح بعد از تعطیلات نوروزی اصلاح می‌شود.

به گزارش ميانخبر، دوربرگردان سورک که در سال جاري بعد از چند سال امروز و فردا شدن به شکل عجيبي با شکل ميدان دوربرگردان از سوي راهداري و حمل و نقل جاده‌ايي ايجاد شد از همان ابتدا با انتقادات زيادي درباره نحوه اجراي آن روبرو شد و در اين مدت باعث بروز تصادفات زيادي شد به همين دليل مردم خواهان اصلاح يا جمع آوري آن شدند.

علي طالبي فرماندار مياندورود در اولين اقدام خود بعد از انتصاب به اين سمت پيگير اين دوربرگردان که تبديل به يک معضل و مشکل اجتماعي و امنيتي شده بود، شد و با حضور مديرکل جديد راهداري مازندران جلسه‌ايي در دفتر فرمانداري برگزار و بازديد ميداني نيز انجام شد.

طالبي در گفت‌وگو با خبرنگار ما پيرامون نتيجه نشست‌هاي برگزار شده، اظهار کرد: اين دوربرگردان به جاي حل مشکل عبور و مرور خودروها، آن را دچار چالش کرده بود به همين دليل در اولين فرصت جلسه‌ايي با حضور مديرکل راهداري، فرمانده سپاه، نيروي انتظامي و راهور مياندورود، شهردار و شوراي شهر سورک، رئيس پليس راه و مسئول راهداري مياندورود و ديگر مسئولان مرتبط برگزار و همچنين بازديد ميداني نيز انجام شد.

فرماندار مياندورود افزود: همچنين جلسه‌ايي نيز صبح امروز با موضوع دوربرگردان و رفع مخاطرات اجتماعي به‌وجود آمده براي مردم برگزار و در اين جلسه به اصلاح دوربرگردان و ارائه طرح جديد از سوي شورا و شهرداري سورک تاکيد شد و با توجه به اينکه در روزهاي پاياني سال قرار داريم مقرر شد بعد از پايان تعطيلات نوروزي شهرداري سورک براي رفع مخاطرات موجود طرح جايگزين را ارائه و اجرا کند.

طالبي خاطرنشان کرد: براي کاهش مخاطرات موجود در اين نقطه مقرر شد د راسرع وقت نسبت به ايجاد سرعتکاه جديد، رنگ آميزي سرعتکاه و نصب علائم ايمني و هشدار دهنده اقدام تا جلوي مخاطرات احتمالي گرفته شود.