• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31264 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 شهریور 1399 - ساعت: 09:50

چاپ

جشن عروسی که به ضیافت کرونایی تبدیل شد!


مهمانان حین شرکت در یک جشن عروسی کوچک هرگز تصور نمی‌کردند که به دام کرونا گرفتار خواهند شد.

میانخبر: آمار مبتلایان به کرونا که تعدادی از آن‌ها در یک جشن عروسی کوچک در منطقه «میلینوکِت» ایالت ماین آمریکا شرکت کرده بودند همچنان رو به افزایش است. در این جشن عروسی که در تاریخ ۷ سپتامبر برگزار شد ۶۲ مهمان حضور داشتند که ۱۳۴ تن از افرادی که به نحوی با این مهمانان در ارتباط بودند به کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حالی که دمای بدن مهمانان در این جشن عروسی که با پایکوبی و صرف شام همراه بود هنگام ورود چک شده بود، اما تنها عده‌ای از آن‌ها اقدام به پوشیدن ماسک و رعایت فاصله با دیگران کرده بودند.


روز سه شنبه مقامات بهداشت محلی اعلام کردند که ۱۳۴ مورد از مبتلایان جدید به کرونا در این منطقه از شرکت کنندگان در این مراسم بودند یا به نحوی با آن‌ها ارتباط داشتند. بنا به این گزارش یک نفر از شرکت کنندگان این جشن عروسی نیز جان خود را از دست داده است. ابتلای شمار زیادی از افراد حاضر در جشن عروسی و همچنین افراد مرتبط با آن‌ها نشان داد که چطور یک جشن عروسی ساده می‌تواند به محلی برای گسترش این ویروس مرگبار تبدیل شود.


گفتنی است؛ هنوز مقامات بهداشت محلی دقیقا نمی‌دانند چه تعداد افراد دیگری ممکن است به علت ارتباط با مهمانان حاضر در این عروسی دچار کرونا شده باشند و احتمال می‌رود آمار مبتلایان بیشتر باشد.مطالب مرتبط با : جشن عروسی که به ضیافت کرونایی تبدیل شد!
دیدگاه شما در مورد : جشن عروسی که به ضیافت کرونایی تبدیل شد!

جشن عروسی که به ضیافت کرونایی تبدیل شد! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ