• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31275 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 شهریور 1399 - ساعت: 13:33

چاپ

مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت‌های اجتماعی و بازی جوانمردانه:

مسیح علینژاد به دنبال پول است نه عزت ایران


در زمینه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی موفق نشده اند و شکست خوردند؛ می‌خواهند نسل جوان ما را در کف خیابان ها هدف قرار داده و [با تحریم ورزش] آنها را تحریک کنند.

میانخبر: در پی قصاص نوید افکاری، به اتهام قتل عمد، برخی از کارمندان وزارت خارجه آمریکا، همچون مسیح علینژاد، کمپینی برای تحریم ورزش ایران به راه انداخته و با انتشار فیلم و مطالب مختلف به زبان انگلیسی، سعی می کنند تا فدراسیون های جهانی را مجاب کنند تا ورزش ایران را محروم کنند!

 

در گفتگویی اختصاصی با غلامحسین زمان آبادی، نظر مشاور فدراسیون فوتبال در امور مسئولیت‌های اجتماعی و بازی جوانمردانه را درباره پشت پرده این کمپین و فعالیت های چنین افرادی را جویا شدیم.

 

آقای زمان آبادی در این رابطه به خبرنگار جام نیوز گفت:

 

«اینها یک نقشه راهی دارند و از نقشه ای که به قول معروف، کدخدای جهانی طراحی کرده، تبعیت می کنند، آمریکا به دنبال این است که ما را در زمینه های مختلف، منزوی کند اما ما مقاومت کردیم و آنها شکست خوردند. من از صحبت‌های حضرت امام(ره) وام می‌گیرم. حاج احمد آقا خدمت امام رسیده بودند و گفتند این دو ابرقدرت که اما حرف ایشان را قطع کرده و گفتند "بگویید سه ابرقدرت، ما هم ابرقدرت شدیم." ما داریم تمدن اسلامی و بحث تمدن سازی حکومت اسلامی را در جهان جا می اندازیم. می‌بینید که 5+1 می آیند و با ما مذاکره می کنند.

 

آمریکا و صهیونیست‌ها، در تمامی زمینه ها علیه ما فعالیت کردند و نتوانستند موفق شوند و نتوانستند ما را از پا درآوردند؛ هنوز مردم ما دارند مقاومت می کنند به‌رغم اینکه از لحاظ اقتصادی تحت فشار هستند. الان ما تجهیزات پزشکی برای مبارزه کرونا از کره جنوبی خریداری کردیم و حالا که می‌خواهیم بیاوریم می گویند که شما امکان انتقال ارز ندارید؛ می‌گوییم خرید دارو که مشکل ندارد و خود آمریکایی ها هم اعلام کردند؛ می‌گویند یک دلار از بانک هایتان منتقل کنید، ما مشکل نداریم. این در زمینه بشردوستانه؛ آن هم در جریان های اقتصادی و سیاسی که همه مطلع هستند و می‌دانند. اما یک اتفاق جدید در حال رخ دادن است؛ در پی شکست های متعدد، حالا نسل جوان ما را و علاقه شدید مردم به ورزش را هدف قرار داده اند. نسل جوان ما را به دلیل علاقه به ورزش و فوتبال و رشته های مختلف هدف قرار داده اند چرا که در زمینه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی موفق نشده اند و شکست خوردند؛ حالا می‌خواهند نسل جوان ما را در کف خیابان ها هدف قرار داده و [با تحریم ورزش] آنها را تحریک کنند؛ لذا جریان ورزشی را شروع کردند.

 

اسرائیلی ها از لحاظ ورزشی هیچ جایگاهی ندارند و حتی در فوتبال با این همه هزینه ای که کرده اند، در آسیا که راهشان نمی دهند اما در اروپا هم جایگاهی ندارند؛ در جام جهانی هم جایگاهی ندارند. حالا شروع کردند به خرید قهرمان ها از کشورهای مختلف تا با کمک آنها خودشان را بالا بکشند و در مقابل جمهوری اسلامی قرار گیرند چرا که تنها جمهوری اسلامی در مقابل آنها ایستاده است. لابی صهیونیست به شدت فعالیت می کنند؛ در قضیه جودو، رئیس یکی از کنفدراسیون های بزرگ جودو، یکی از وابستگان اسرائیلی است؛ حضور چهره های ورزشی در جریان های سیاسی کدخدا، همان نقشه راه است. سعی می کنند کمیته المپیک را تحت تاثیر قرار بدهند و ایران را حذف کنند. آقای صالحی امیری و دیگر دوستان در وزارت ورزش تلاش کرده اند و تا الان جلوی این قضیه را گرفته اند.

 

الان هم نوید افکاری را مطرح کردند؛ خب یک طرف قضیه این است که ایشان مرتکب قتل شده و اولیاء دم هم از حق خود گذشت نکرده اند. طبق قانون ما و حکم اسلام، وقتی اولیاء دم درخواست قصاص کرده اند، هیچ کس نمی تواند مانع شود چرا که حق الناس است. اگر بخواهیم در این قضایا و بهانه جویی‌ها کوتاه بیاییم، سنگ روی سنگ بند نمی شود. اینها می‌گویند هر چه ما می‌گوییم، شما عمل کنید؛ در این صورت استقلال کشور دیگر معنایی دارد.

 

برخی سلبریتی ها هم که اکنون از ایران خارج شده و متاسفانه تحت تاثیر بعضی جریان ها هستند، وارد این بازی ها شده اند؛ اینها افرادی ضعیف النفس هستند. کسی که برای دریافت پول، عریان می‌شود، چه جایگاهی دارد که بخواهد این مسایل را محکوم کند؛ اصلا چه کسی به او توجه می کند؛ او اگر حیثیت داشت، نمی رفت حیثیت دختر ایرانی را در اروپا با عریان شدن، ببرد. این افراد چرا از خانواده مقتول دفاع نکردند و می‌خواهند حق آنها را ضایع کنند. طبیعی است که عوامل کدخدا در دنیا راه بیفتند و دلالی کنند. امثال مسیح علینژاد، در تهران هم بود، مشکلاتی داشت. او سعی می‌کند عقده‌های کودکی‌اش را که خودش هم بیان کرده، بیرون بریزد و با آنها خود را مطرح کند و از این راه، پول دربیاورد. اینها خیلی مهم نیست، مهم عزت و استقلال ماست.

 

سلبریتی هایی که از کشور خارج شده اند و حالا در این موضوع استوری می گذارند و کارهای دیگر می کنند، غالبا تاریخ مصرفشان گذشته است و شدیدا نیاز دارند به فعالیت های پوپولیستی؛ افرادی که هیچ جایگاهی در هنر ندارند. الان جایی رفته اند که جایگاهی در آنجا ندارند؛ در ابتدا یکی، دو فیلم بازی کردند و بعدش هم انگار مُردند و ابهت‌شان را از دست دادند. اینها چاره ای ندارند جز اینکه بیایند در شبکه‌های مجازی و فالوور گدایی کنند. یکی از همین افراد، 2 میلیون فالوور داشت و می‌گفت برای تبریک هر کدام از فالوورهایش، 20 میلیون تومان می‌گیرد! اینها درآمدهای کاذبی است که به آن نیاز دارند. زندگی اینها وابسته به دیده شدن است. ضرب المثل عربی داریم که می‌گوید، "مخالفت کن تا معروف شوی"؛ تا وقتی که با مردم هستند که مثل بقیه اند اما به محض اینکه مخالفت م‌ کنند، متاسفانه با دست خودمان، بزرگشان می‌کنیم. اینها برای امرار معاش دنبال موقعیت‌هایی هستند که ژست اپوزیسیون بگیرند و خودشان را معروف کنند و بیچاره فالوورهایی که اسیر دلالی‌های این افراد می شوند.»مطالب مرتبط با : مسیح علینژاد به دنبال پول است نه عزت ایران
دیدگاه شما در مورد : مسیح علینژاد به دنبال پول است نه عزت ایران

مسیح علینژاد به دنبال پول است نه عزت ایران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ