• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 31492 - تاریخ انتشار : دوشنبه 14 مهر 1399 - ساعت: 09:14

چاپ

ادامه تصویربرداری سریال فاخر سیما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛

«سلمان فارسی» به لوکیشن فیلم محمد (ص) رسید


شهرک سینمایی نور که محل فیلمبرداری فیلم «محمد(ص)» بود، این روزها میزبان گروه تصویربرداری سریال تاریخی «سلمان فارسی» به کارگردانی سید‌داوود میرباقری است.

میانخبر: تصویربرداری سریال «سلمان فارسی» زمستان سال گذشته در شهداد کرمان و قشم آغاز شد و قرار بود بخش‌هایی از این سریال در ترکیه و ارمنستان تصویربرداری شود اما به دلیل همه‌گیری کرونا این سفرها لغو و تصمیم سازندگان بر این شد تا در ایران، به کمک ویژوال افکت تصویربرداری‌ها را انجام دهند.

 

به گزارش رجانیوز، در ادامه فیلمبرداری بخشی از این سریال از عید قربان در حومه شاهرود از سر گرفته شد که بعد از حدود ۴۰ روز به پایان رسید.

 

با شروع پاییز، ادامه فیلمبرداری سریال «سلمان فارسی» در شهرک سینمایی نور آغاز شد و این روزها عوامل این سریال تاریخی در شهرک نور با حضور احترام برومند و رامونا شاه به کار تصویربرداری ادامه می‌دهند.

 

گروه‌های پزشکی نیز در اجرای شیوه‌نامه‌های بهداشتی به گروه سازنده کمک می‌کنند. فرهاد اصلانی نقش تاجر را در مجموعه «سلمان فارسی» بازی می‌کند. همچنین علی دهکردی، چنگیز جلیلوند و محمدرضا هدایتی در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

 

سریال «سلمان فارسی» که مجری طرح آن مؤسسه فیلمسازی زلال فیلم است و از محصولات مرکز سیمافیلم محسوب می‌شود به کارگردانی سید‌داوود میرباقری و تهیه‌کنندگی حسین طاهری در حال ساخت است.

 

این سریال در ۳ مقطع ایران دوره ساسانی، بیزانس و حجاز صدر اسلام به زندگی سلمان فارسی، یار ایرانی پیامبر اسلام می‌پردازد و پیش‌بینی می‌شود فیلمبرداری این سریال الف‌ویژه حدود ۵ سال به طول انجامد.

 

گروه تولید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کار را جلوی دوربین می‌برند. به دلیل تعدد افراد در صحنه، در تمام نقاط کمپ آماده‌شده برای تصویربرداری، وسایل و لوازم مورد نیاز بهداشتی و ضدعفونی قرار داده شده تا گروه در سلامتی به کار خود ادامه دهد. همچنین از دیگر تمهیدات برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حضور مستمر پزشک و کارشناس بهداشت، تب‌سنجی و اکسیژن‌سنجی روزانه افراد گروه و استفاده از ماسک و رعایت مسائل بهداشتی متناسب با دستورالعمل‌های کارشناسان سلامت است که به طور منظم انجام می‌شود.مطالب مرتبط با : «سلمان فارسی» به لوکیشن فیلم محمد (ص) رسید
دیدگاه شما در مورد : «سلمان فارسی» به لوکیشن فیلم محمد (ص) رسید

«سلمان فارسی» به لوکیشن فیلم محمد (ص) رسید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ