• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31738 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 اسفند 1399 - ساعت: 09:57

چاپ
پیام تبریک شهردار سورک به مناسبت عید نوروز 1400

پیام تبریک شهردار سورک به مناسبت عید نوروز 1400


مهندس سید حسین محمودی، شهردار سورک با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز باستانی و آغاز سال 1400 را تبریک گفت.

به گزارش میانخبر، مهندس سید حسین محمودی، شهردار سورک با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز باستانی و آغاز سال 1400 را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

خداوند متعال را شاکریم که توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را بر ما ارزانی داشت تا با تدبر و تعقل بر آنچه که گذراندیم در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم.

فرا رسیدن سال نو اگرچه پایان یک سال تلاش صادقانه است اما سرآغاز دیگری برای یک سال کوشش و خدمتگزاری مجدانه را رقم می زند.

سالها و ایام عمر متشکل از فرصتها و تهدیدها است و هنر ما این است که بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل و از فرصتها استفاده کنیم. با توجه به تحریم های ظالمانه و مشکلات اقتصادی جامعه،‌ حال با همدلی و اتحاد باید دست به دست هم بدهیم و شهر سورک را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

در طلیعه سال جدید، بهترین آرزو ها برای شما داریم و تلاش خود را برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به کار می گیریم و با حرکت در مسیر خط مشی های تعیین شده برای تحقق اهداف و پیشرفت شهر اهتمام می ورزیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت ياد و خاطره همه شهدا، شهداي مدافع حرم به ويژه شهداي حوزده سلامت و با تبریک سال نو از تلاش های مجدانه و ایثارگرانه پرسنل حوزه سلامت در سال گذشته قدردانی کرده، امیدوارم در سال جدید گامی بزرگ برای حل مشکلات مردم برداشته و به موفقیت نائل شویم.

از خداوند بزرگ سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت برای همگان آرزومندم.

سید حسین محمودی - شهردار سورکمطالب مرتبط با : پیام تبریک شهردار سورک به مناسبت عید نوروز 1400
دیدگاه شما در مورد : پیام تبریک شهردار سورک به مناسبت عید نوروز 1400

پیام تبریک شهردار سورک به مناسبت عید نوروز 1400 تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ