• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31751 - تاریخ انتشار : جمعه 27 فروردین 1400 - ساعت: 15:33

چاپ
آغاز عملیات تثبیت بخش رانشی جاده بالادست میاندورود با اعتبار 2.5 میلیاردی

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ایی میاندورود خبر داد

آغاز عملیات تثبیت بخش رانشی جاده بالادست میاندورود با اعتبار 2.5 میلیاردی


رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ایی میاندورود از آغاز عملیات تثبیت بخش رانشی جاده بالادست میاندورود با اعتبار 2.5 میلیاردی خبر داد.

به گزارش میانخبر، کامل نصراللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به ایجاد رانش در چند نقطه از جاده بالادست و کوهستانی میاندورود در دو سال گذشته، اظهار کرد: در این مدت بخشی از مسیر که ضرورت بیشتری داشت با ایجاد دیواره نگهدارنده، جاده حفظ شد و از رانش بیشتر جلوگیری شد و همچنین در نقطه‌ایی دیگر با بارریزی و انحراف جاده موفق شدیم جاده را بازگشایی و موقتا برای عبور و مرور آماده کنیم.

وی بیان کرد: برای این دو نقطه در سال جاری 2.5 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد و بر همین اساس دو پیمانکار مشخص و کار شروع شده است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ایی میاندورود، خاطرنشان کرد: در این دو نقطه با ایجاد دیوار و زه کش‌های طولی و عرضی سعی می‌کنیم جاده را تثبیت کنیم و شاهد رانش جاده نباشیم.

نصراللهی تصریح کرد: برای لکه گیری آسفالت موجود و شن ریزی بخشی از جاده شسته، مبلغ 450 میلیون تومان اعتبار ابلاغ کردند که این کار نیز انجام خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به درخواست مسئولان بخش گهرباران برای ساماندهی بهتر جاده شهید مدافع حرم محمد معافی، گفت: در جلسه‌ایی که با حضور نمایندگان پلیس راه، بخشداری، بندر امیرآباد، اداره کل راهداری و مشاور طرح برگزار شد قرارشد که در ادامه تعریض این جاده شیارشدگی‌های قبل سرعت گیرها را اجرا نکنیم و آنهایی که قبلا اجرا شد را کم کنیم تا نارضایتی مردم کاهش پیدا کند.

نصراللهی تاکید کرد: پیمانکار به مرور در حال اجرای تعریض جاده شهید معافی است و در این جلسه نیز تصمیم گرفته شد تا در 10 روز آینده با نشست‌هایی که برگزار می‌شود به نتیجه برسند که چه اقداماتی در ادامه و به چه شکل اجرا شود.مطالب مرتبط با : آغاز عملیات تثبیت بخش رانشی جاده بالادست میاندورود با اعتبار 2.5 میلیاردی
دیدگاه شما در مورد : آغاز عملیات تثبیت بخش رانشی جاده بالادست میاندورود با اعتبار 2.5 میلیاردی

آغاز عملیات تثبیت بخش رانشی جاده بالادست میاندورود با اعتبار 2.5 میلیاردی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ