• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31760 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 اردیبهشت 1400 - ساعت: 00:24

چاپ
رهایی یک محکوم به اعدام از چوبه‌ دار در ماه بندگی خدا

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود خبر داد

رهایی یک محکوم به اعدام از چوبه‌ دار در ماه بندگی خدا


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود از رهایی یک محکوم به اعدام از چوبه‌دار با تلاش پاسداران و بزرگان منطقه خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از رهایی یک محکوم به اعدام از چوبه‌دار خبر داد و گفت: چند سال پیش یکی از اهالی میاندورود به دلیل قتل فردی از اهالی منطقه دستگیر و به اعدام محکوم شد.

وی بیان کرد: جمعی از پاسداران سپاه میاندورود و تعدادی از عالمان و بزرگان منطقه برای صلح و سازش و جلب رضایت خانواده مقتول چند جلسه خدمت خانواده مقتول رفتند و در نهایت قرار شد با پرداخت مبلغی، خانواده مقتول رضایت دهد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود، خاطرنشان کرد: در نهایت با جمع آوری مبلغی از سوی پاسداران سپاه میاندورود و نکا و همچنین کمک خیرین و سازمان زندان‌ها، مبلغ مورد نظر جمع آوری و پرداخت شد و خانواده مقتول اقدام به رضایت کرد.

اصغری تصریح کرد: برای کمک به معیشت خانواده زندانیان، مبلغی از سوی پاسداران تهیه و 20 بسته سبدکالا به خانواده زندانیان اهدا شد.

وی با اشاره به ماه مبارک رمضان، ماه بندگی خدا و ولادت امام حسن مجتبی(ع)، گفت: دو زندانی که به دلیل بدهی در زندان بودند با کمک خیرین و پرداخت بدهی از زندان آزاد شدند.

اصغری در پایان تاکید کرد: امیدواریم مردم دیندار ایران اسلامی در این ماه عزیز و پربرکت در جهت حمایت از اقشار ضعیف جامعه و همچنین افراد گرفتار در زندان آستین همت را بالا بزنند تا بتوانیم بیشتر از گذشته دل خانواده این افراد را شاد کنیم.مطالب مرتبط با : رهایی یک محکوم به اعدام از چوبه‌ دار در ماه بندگی خدا
دیدگاه شما در مورد : رهایی یک محکوم به اعدام از چوبه‌ دار در ماه بندگی خدا

رهایی یک محکوم به اعدام از چوبه‌ دار در ماه بندگی خدا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ