• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31762 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 اردیبهشت 1400 - ساعت: 16:35

چاپ
تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی در چهاردهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود:

تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی در چهاردهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود گفت: در چهاردهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه 850 بسته معیشتی تهیه و بین جامعه هدف توزیع شد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در مراسم چهاردهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در سپاه میاندورود با تبریک ولادت امام حسن(ع)، اظهار کرد: در کنار ماموریت‌های برنامه‌ایی سپاه، ماموریت کمک به محرومین و آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا طبق فرمان رهبر انقلاب را برعهده داریم که امروز چهاردهمین مرحله آن در حال اجرا است.

وی بیان کرد: تا به امروز موفق شدیم 15 هزار و 800 بسته معیشتی را تهیه و تقدیم محسنین شهرستان کنیم که حدود 50 میلیارد ریال هزینه دربر داشته است که در این زمینه لازم است از فرماندهان حوزه، بسیج سازندگی، گروه‌های جهادی و فرماندهان پایگاه تقدیر و تشکر کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود، خاطرنشان کرد: سپاه در چند سال گذشته با کمک کمیته امداد و بهزیستی توانسته است 54 منزل مسکونی تکمیل و به متقاضیان تحویل دهد و 29 واحد در حال ساخت است.

اصغری تصریح کرد: 30 یادمان شهید برای ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و خانواده معزز شهدا در این شهرستان ساخته شد.

وی با اشاره به اقدامات سپاه در کمک رسانی به مردم، گفت: پروژه آب رسانی به روستاهای بالادست، ترمیم حسینیه و ساخت سرویس بهداشتی محله شهید آهنگری در سال گذشته از جمله اقدامات سپاه در کمک رسانی به مردم و اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است.

اصغری یکی از برنامه‌های سپاه را کمک به کارآفرینان بیان کرد و افزود: جذب بیش از 60 نفر از بسیجیان و دریافت تسهیلات و معرفی آنها به دستگاه‌های همکار برای ایجاد اشتغال در سال گذشته انجام شد و برای تعداد زیادی از بسیجیان آموزش‌های فنی و حرفه‌ایی برگزار شد و 65 طرح اقتصادی مقاومتی را در شهرستان شروع و به پایان رساندیم.مطالب مرتبط با : تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی در چهاردهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه
دیدگاه شما در مورد : تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی در چهاردهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه

تهیه و توزیع 850 بسته معیشتی در چهاردهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ