• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 31763 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 - ساعت: 14:04

چاپ
دولت در تصویب و پرداخت حق مسکن تعلل می‌کند

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس:

دولت در تصویب و پرداخت حق مسکن تعلل می‌کند


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت متاسفانه در سنوات گذشته هم این تعلل را داشته و ما هم بارها به دولت تذکر دادیم که باید هر زمانی مصوب شد، پرداخت انجام شود.

به گزارش میانخبر، علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود اینکه مصوبه افزایش حق مسکن با قید فوریت به دولت رفته است، اما هنوز تصویب نشده است، دلیل تعلل دولت چیست، اظهار کرد: دولت متاسفانه در سنوات گذشته هم این تعلل را داشته و ما هم بارها به دولت تذکر دادیم که باید هر زمانی مصوب شد، پرداخت انجام شود.

وی بیان کرد: مناسفانه می‌آیند تصویب می کنند اما مصوبه اجرایی‌اش را از تیر ماه به بعد اجرا می‌کنند که خیلی بد است و الان هم به دولت تذکر می‌دهیم که باید هر وقت تصویب کرده تاریخ اجرا باید از اول فروردین باشد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی پیرامون بن کارگری نیز گفت: با توجه به ارزش یارانه‌ایی که پیش بینی شده و در لیست کالاهی اساسی قرار گرفته و رئیس مجلس هم اجازه داده که در جدول 14 این کار انجام شود، وزیر رفاه، آموزش و پرورش و تشکل‌های کارگری و همچنین اعضای فراکسیون باید پیگیری کنیم که این مبلغ تخصیص یابد.

بابایی درباره مسکن کارگری، خاطرنشان کرد: درباره مسکن کارگری با صحبت‌هایی که با وزیر رفاه شد، این تفاهم انجام شده است که از 360 هزار میلیارد تومان در بودجه 30 درصد برای کارگران تخصیص یابد.مطالب مرتبط با : دولت در تصویب و پرداخت حق مسکن تعلل می‌کند
دیدگاه شما در مورد : دولت در تصویب و پرداخت حق مسکن تعلل می‌کند

دولت در تصویب و پرداخت حق مسکن تعلل می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ